Alkalis – Senior RezidenceAlkalis – rezidence pro seniory – logo

velikost textu:
A A A

Fotogalerie

Tradiční koncert „Vánoční buzení“ 2018

Krátce před Vánocemi v senior rezidenci Alkalis proběhl koncert s názvem Vánoční buzení v podání vokálně instrumentálního souboru MUSICA VIVA Jiráskova gymnázia Náchod (Sbormistra: Mgr. Věra Vlčková, umělecký vedoucí a aranžér: Mgr. Milan Poutník).

Den otevřených dveří 2018

V sobotu 15. září 2018 proběhl v rezidenci Alkalis den otevřených dveří, počasí přálo, nálada byla výborná, návštěvníci spokojeni. Děkujeme Vám!

Září 2018

Byly dokončeny komerční místnosti v přízemí pro kadeřnictví, masáže a manikúru/pedikúru. V jednotlivých apartmánech byly smontovány poslední kusy nábytku, v celé budě byl nainstalován informační systém, chodby byly vyzdobeny obrazy od žáků z Jiráskova gymnázia v Náchodě ZUŠ Červený Kostelec. Vše je připraveno k nastěhování!

Srpen 2018

Byly dokončeny vzorové apartmány, které jsou pro lepší představu už i zařízeny nábytkem a dekoracemi. Zveme vás na jejich prohlídku. Domluvte si termín, který vám bude vyhovovat.

Červenec 2018

Byly namontovány vchodové dveře na čipovou kartu, zprovozněn bezbariérový výtah, vybavují se vzorové apartmány. Ve vstupní hale jsou dokončeny stropní podhledy, pokládá se velkoformátová dlažba.

Červen 2018

Zahradní architektka připravila projekt zahrady okolo rezidence. Apartmány se vybavují svítidly. Stavebně se dokončuje přízemí objektu – vstupní hala, recepce a komerční prostory.

Květen 2018

Apartmány se začínají vybavovat kuchyňskými linkami, v koupelnách se montují zrcadlové galerie, tapetuje se.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.