Alkalis – Senior RezidenceAlkalis – rezidence pro seniory – logo

velikost textu:
A A A
Komerční prostory:

Historie

ALKALIS Senior Rezidence vznikla kompletní rekonstrukcí objektu bývalého internátu hotelové školy (Domova mládeže) v Hronově. Připravili jsme pro vás komplex samostatného bydlení pro dlouhodobé i krátkodobé pobyty především seniorů. Rezidence se skládá celkem ze tří obytných pater a přízemí se službami a nabízí samostatné a bezpečné bydlení hotelového typu.

Květen 2018

Apartmány se začínají vybavovat kuchyňskými linkami, v koupelnách se montují zrcadlové galerie, tapetuje se.

Červen 2018

Zahradní architektka připravila projekt zahrady okolo rezidence. Apartmány se vybavují svítidly. Stavebně se dokončuje přízemí objektu – vstupní hala, recepce a komerční prostory.

Červenec 2018

Byly namontovány vchodové dveře na čipovou kartu, zprovozněn bezbariérový výtah, vybavují se vzorové apartmány. Ve vstupní hale jsou dokončeny stropní podhledy, pokládá se velkoformátová dlažba.

Srpen 2018

Byly dokončeny vzorové apartmány, které jsou pro lepší představu už i zařízeny nábytkem a dekoracemi. Zveme vás na jejich prohlídku. Domluvte si termín, který vám bude vyhovovat.

Září 2018

Byly dokončeny komerční místnosti v přízemí pro kadeřnictví, masáže a manikúru/pedikúru. V jednotlivých apartmánech byly smontovány poslední kusy nábytku, v celé budě byl nainstalován informační systém, chodby byly vyzdobeny obrazy od žáků z Jiráskova gymnázia v Náchodě ZUŠ Červený Kostelec. Vše je připraveno k nastěhování!

Den otevřených dveří 2018

V sobotu 15. září 2018 proběhl v rezidenci Alkalis den otevřených dveří, počasí přálo, nálada byla výborná, návštěvníci spokojeni. Děkujeme Vám!

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie.